Тимчасово припинено ретрансляцію телеканалу «Телеклуб»

З 16.02.2017 набирає чинності рішення  № 4 від 12.01.2017 (із змінами відповідно до рішення № 51 від 24.01.2017), згідно з яким тимчасово (терміном на три місяці) припинено ретрансляцію телеканалу «Телеклуб» на території України.

«Базовий широкосмужний пакет» за ціною «Соціального»

«Базовий широкосмужний пакет» за ціною «Соціального»

Абоненти «Соціального пакету» за умов укладання додаткової угоди мають можливість один рік отримувати «Базовий широкосмужний пакет» при збереженні абонентської плати «Соціального пакету»

Умови проведення акції «Базовий широкосмужний пакет» за ціною «Соціального»:

  1. Акція дійсна для абонентів, які користуються «Соціальним пакетом» не менше 3 місяців.

  2. Абонент має звернутись до абонентських відділів ТОВ ТРК «Вектор» і укласти Додаткову угоду у період з 20.01.17 р. по 20.04.17р.

  3. У випадку якщо абонент протягом останнього місяця дії Додаткової угоди не звернеться із заявою про повернення на «Соціальний пакет» до абонентського відділу ТОВ ТРК «Вектор», то він продовжує отримувати «Базовий широкосмужний пакет» із нарахуванням за нього абонентської платні у повному обсязі.

 Інформація щодо телеканалу "Сігма"

Шановні абоненти!

Останніми змінами в законодавстві України та рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з 1.01.2017 р. програму ТРК «Сігма » було вилучено з переліку універсальної програмної послуги, тобто для подальшої ретрансляції в будь-якій кабельній мережі необхідне укладання ліцензійної угоди.

На сьогодні, від ТОВ ТРК «Сігма» до ТОВ ТРК «Вектор» не надходило жодної конструктивної пропозиції в рамках чинного законодавства щодо співпраці, тому даний канал не представлено в пакетах телепрограм ТОВ ТРК «Вектор».

Телевидение

Телерадиокомпания "Вектор" оказывает услуги кабельного телевидения c 1998 года и успела завоевать заслуженное признание лозовчан высоким качеством обслуживания, широким спектром услуг, качественными и интересными программами.

Выбирая ТРК "Вектор", Вы получаете:

• Хорошее качество изображения в любую погоду
• Лучшие фильмы и передачи, оцененные во всем мире
• Разнообразие кабельных каналов, Вы всегда найдете, что посмотреть - в любое время, в любом настроении, в любой компании
• Познавательные телепрограммы для детей и взрослых – они не только развлекают, но и помогают развиваться
• Оптимальные тарифные планы, удобные для всех категорий абонентов.
• Оперативное сервисное обслуживание.